Şartlar ve Koşullar

Bu şartlar ve koşullar, Wipaste'in Web Sitesinin kullanımına ilişkin kural ve düzenlemeleri özetlemektedir. Bu şartlar ve koşullar yasal yükümlülükler içerdiğinden, lütfen bunları dikkatlice okuyunuz.
 
1. Sözleşme
Bu web sitesine erişerek, bu hüküm ve koşulları tam olarak kabul etmiş olursunuz. Bu sayfada belirtilen tüm şartları ve koşulları kabul etmiyorsanız lütfen Wipaste hizmetlerini ve ürünlerini kullanmayınız. İşletmenin belirtilen hizmetleri, ürünleri ve markası sözleşmenin hükmü uyarınca saklı tutulur.
 
2. Gizlilik
Hizmetlerimizi anlamak için lütfen bu siteye yaptığınız ziyareti de düzenleyen Gizlilik Politikamızı gözden geçiriniz.
 
3. Bağlı Siteler
Bu site, diğer bağımsız üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerebilir ("Bağlantılı Siteler") Bu Bağlantılı Siteler yalnızca ziyaretçilerimize kolaylık sağlamak için sunulmuştur. Bu Bağlantılı Siteler bizim kontrolümüz altında değildir ve bu sitelerin içeriğinden biz sorumlu değiliz. Bağlantılı Sitelerde yer alan bilgiler veya materyaller dâhil olmak üzere Bağlantılı Sitelerin içeriğinden doğabilecek uyumsuzlukların sorumluluğunu kabul etmemekteyiz.
 
4. Güncelleme Politikaları
Bu sitede üretilen tüm materyallerin geçerliliği yayın tarihinden itibarendir. Bu sitede yer alan herhangi bir bilgiyi veya ifadeyi güncelleme yükümlülüğümüz veya politikamız yoktur.
 
5. Mülkiyet Haklarımız
Wipaste üzerindeki tüm materyallerin fikri mülkiyet hakları saklıdır. Bu web sitesindeki materyalleri yeniden yayınlayamaz, çoğaltmaz veya kopyalayamazsınız. Sadece yazdırabilirsiniz. Siteyi ve hizmetlerini kullanarak tüm içeriğin telif hakkı, ticari marka, patent veya diğer mülkiyet hakları ile korunduğunu kabul etmektesiniz.
 
6. Mülkiyet Haklarının İhlalini Bildirme
Fikri mülkiyet haklarının ihlali iddialarına çabuk cevap vermekteyiz. Hak ihlalinde bulunduğu iddia edilen bildirimleri derhal işleyip inceleyeceğiz. Digital Millennium Copyright Act ("DMCA") ve diğer ilgili fikri mülkiyet yasaları uyarınca uygun önlemleri alacağız. Hak ihlali iddialarını sözleşme altındaki adrese yönlendirebilirsiniz.
 
7. Faaliyet Bölgemiz
Bu site Barsinghausen Almanya’daki ofisimizden kontrol edilir, işletilir ve yönetilir. Bu sitedeki materyallerin bölgemiz dışındaki diğer yerlerde kullanımı için uygun olduğuna dair bir beyanda bulunmamaktayız. Ve içeriklerin yasak olduğu bölgelerden bunlara erişmenizin sorumluluğunu kabul etmemekteyiz. Bu siteye bölgemiz dışındaki bir yerden erişirseniz, tüm yerel yasalara uymak sizin sorumluluğunuzdadır.
 
8.Yasalara Bağımlılığımız
Wipaste tarafından erişilen kişisel olarak tanımlanabilir ve kişisel olarak tanımlanamayan bilgileri AB Telif Hakkı Yasası ve ABD Telif Hakkı Yasası gereğince koruyacağımıza taahhüt ederiz.
 
Bizimle iletişime geçin
Şartlar ve koşullarımız hakkında herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, Wichmarstr.60 30890 Barsinghausen Almanya adresinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.