• Termal macunlar tüm işlemcilerle uyumlu mudur?

  Wipaste C2 termal macunları yüksek performans elde edebilmeniz için alman mühendisleri tarafından geliştirilmiştir. Intel ve Amd işlemcilerinin tümüyle mükemmel uyumluluk sağlar ve işlemcileriniz üzerine güvenle uygulayabilirsiniz.

 • Termal macun nasıl uygulanır?

  Termal macun uygulamak için bir çok metot bulunmaktadır. Wipaste sizin için en doğru metotları önermektedir. Unutulmamalıdır ki termal macun gereğinden fazla kullanıldığında ısı iletkenliği düşmektedir. Lütfen termal macunu uygulamadan önce sizin için geliştirdiğimiz uygulama kılavuzunu gözden geçiriniz. Uygulama Kılavuzuna Git

 • Wipaste C2 termal macununu sıvı soğutma sistemimde kullanabilir miyim?

  Wipaste C2 termal bileşikleri yüksek ısıl iletkenliğe ve kararlı yoğunluğa sahip olduğundan sıvı soğutma sistemlerinde kullanılabilir. Soğutucunuzdan yüksek verim almak için termal macun kullanmalısınız.

 • Wipaste C2 termal macunu hangi bileşenlerde kullanılabilir?

  Termal macununuzu tüm notebook ve desktop işlemcilerinizde kullanabilirsiniz. Bunun yanında termal macuna ihtiyaç duyan led ışık devreleri gibi elektronik komponentler üzerinde de kullanılabilir.

 • Wipaste C2 termal macun elektriği iletir mi?

  Termal macunlarımızın içeriğinde carbon ve metal oksit elementleri bulunmaktadır. İşlemcileriniz üzerinde güvenle kullanabilmeniz için elektrik iletkenliğinin olmaması en önemli kriterdir. Wipaste C2 termal macunları elektriği iletmezler fakat güvenliğiniz açısından termal ped kullanılan alanlarda ve elektronik iletkenler üzerinde kullanılmamalıdırlar.

 • Wipaste CoolStar R120 fanlarının özellikleri ve kullanım bilgileri nedir?

  Wipaste CoolStar R120 kasa fanları yüksek soğutma sağlamanız ve göz kamaştırıcı tasarım elde etmeniz için geliştirilmiştir. Fanlarımızın tüm teknik detaylarına ve kullanım kılavuzlarına destek merkezi sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

SORULARINIZ

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sıkça sorulan sorular sayfamızda sizden gelen en çok soruları ve bunlara verdiğimiz cevapları sizler için derledik.

image

Daha fazla sorunuz mu var ?

İletişim sayfamızdaki metotlardan birini kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. İletişim Sayfasına Git